Професійне полірування
авто у Львові


Преміум якість по доступній ціні

- Дбайливо та безпечно повернемо блиск і красу вашому авто за 1-5 днів.

- Сертифікована автокосметика провідними автовиробниками, котра надовго збереже красу вашого автомобіля!
Як полірування допоможе повернути блиск і красу вашому автомобілю:
Перевага №1
Інноваційні технології полірування авто

Полірування автомобіля відбувається згідно інноваційної роторно-орбітальної технології RUPES BigFoot, в результаті чого голограми на лакофарбовому покритті відсутні як клас.
Перевага №2
Безпека роботи з лакофарбовим покриттям

Доводити поверхню лакофарбового покриття автомобіля до ідеалу можна неодноразово, так як втручання в товщину лаку мінімальне до 5 мкм, коли при традиційному поліруванні мінімум 40 мкм.
Перевага №3
Відсутність перегріву поверхні

Технологія полірування авто, допомогає уникнути перевищення границі допустимої температури, в результаті чого практично відсутній ризик зіпсувати лакофарбове покриття вашого автомобіля.
Перевага №4
Уважність до деталей

Проводимо поліровання важкодоступних місць автомобіля: фари, під ручками, на стиках і т.п.. Кожному сантиметру вашого автомобіля буде приділено максимум уваги.
Перевага №5
Делікатна обробка

Можливість позбутись пошкоджень на таких делікатних поверхнях автомобіля як: пластик салону під лаком, приборної панелі, дверних стійок.
Перевага №6
Сертифіковна автокосметика

В процесі поліровання використовується автокосметика, котра рекомендована провідними автовиробниками, знаходиться в закритому продажі та призначена тільки для професіоналів.
Перевага №7
Захист і збереження результату

Наша ціль не тільки довести лакофарбове покриття Вашого автомобіля до ідеалу, але й зберегти і продовжити ефект надовго. Тому після полірування на кожен автомобіль наноситься захисне покриття. В нашій студії наявний великий вибір захисних покриттів для всіх типів поверхонь автомобіля: преміальні воски, антидощ, селанти, кераміка, рідке скло.
Перевага №8
Гарантія на виконані роботи

Ми гарантуємо, що після мийок і прогріву лакофарбового покриття не з'являться невідполіровані місця на кузові старі подряпини, та голограми.
Перевага №9
Дипломовані спеціалисти

Ми одні з перших в Україні сертифіковані Rupes (Італія), Nanoskin (США), SOFT99 (Японія) в області професійного полірування.
Залиште заявку
прямо зараз
на послугу "Полірування авто у Львові"
Або передзвоніть за номером телефону +38(067)600-00-51
Полірування автомобіля у Львові
приклади до/після
Чому полірування автомобіля у Львові в нашій студії відповідає найвищим стандартам
Полірування автомобіля допоможе відновити лакофарбове покриття та позбавити його від подряпин, потертостей, плям від пташиного посліду і т.п. та надасть автомобілю блиск та насиченість кольору. Полірування в нашій студії виконується за допомогою інноваційно роторно-орбітальноі системи Rupes BigFoot з використанням спеціалізованої автокосметики.

Ця безпечна технологія полірування дозволяє доводити поверхню до ідеалу без подряпин, голограм, з мінімальним втручанням в товщину лаку (до 5 мкм, а при звичайному до 40 мкм) та без перегріву поверхні.

За допомогою великого асортименту спеціалізованого обладнання, ми здійснюємо полірування усіх важкодоступних місць автомобіля, таких як фари, на стиках, під ручками і т.п.

Полірування кузова автомобіля проводиться в спеціально оснащеному приміщенні кваліфікованими працівниками, що пройшли навчання в детейлінг академії Rupes BigFoot в Італії та мають великий досвід роботи в цій сфері.

Чому ми №1 в Західній Україні:
Факт #1
Ми перші
Ми перша у Львові студія автодетейлінгу, працюємо
з 2012 року, за цей час напрацьований серйозний авторитет на ринку даних послуг і довіра клієнтів.
Ми любимо свою роботу, а ще більше любимо автомобілі!
Факт #2
Великий досвід роботи
Великий досвід роботи більше 2832 автомобілей від економ (Skoda, Seat, Renault, Peugeot…) до супер преміум класу (Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Maserati, Ferrari…).

Факт #3
Постійно навчаємося за кордоном
Прагнучи стати кращими для клієнтів, ми навчались в найкращій детейлінг академії Європи RUPES Car Detailing Academi в Італії, і отримали сертифікати, котрі підтверджують наш професіоналізм.
Факт #4
Професійно захищаємо
Проходили курси навчання від провідних автовиробників автокосметики и преміум захисту для дорогих автомобілей , таких як Gtechniq (Англія), Buff&Shine (США), Nanoskin (США), SOFT99 і G'zox (Японія).

Ми є офіційним партнерським центром по нанесенню захиних покритів та догляду за ними за допомогою сучасних технологій G'zox, Японія та Gtechniq, Англія.
Факт #5
Сертифіковані спеціалісти
Ми одні з перших в Україні сертифіковані
Rupes (Італія), Nanoskin (США), Gtechniq (Англія),
SOFT99 та Gzox (Японія) в області професійного
полірування.
Факт #6
Передові технології
Працюємо тільки з професійним передовим обладнанням і спеціалізованою косметикою, котра
знаходиться в закритому продажі і призначена тільки для професіоналів.
Факт #7
Тільки максимальный результат
Ми фанати своєї справи,
для нас не існує середнього результату тільки блискучий, чудовий, дивовижний.
Це дозволяє автомобілю кожен день бути як на виставку, але в той же час експлуатуватись в звичайному повсякденному режимі.
Факт #8
Реанімація ЛФП
Ми реанімуємо ЛФП автомобілей після неякісних мийок, роботи непрофесійних полірувальників, після пошкоджень внаслідок транспортування авто до власника.Також реставруємо сколи на кузові автомобіля.
Залиште заявку
прямо зараз
на послугу "Полірування авто у Львові"
Або передзвоніть за номером телефону +38(067)600-00-51
Володимир Зіменковський
Керівник та засновник компанії
IMPERIAL GARAGE
Один з перших в Україні сертифікованих спеціалістів по технологіям полірування Rupes Big Foot, відновленню ЛФП автомобілей Onifly, ProTeam, реставрації шкіри Fenice та інше.

Персонально проходив навчання та атестацію в світових майстрів США, Італії і т.д. По цим стандартам роботи він навчив і контролює команду своїх спеціалістів. Ключовим показником якості є те, що він особисто контролює роботу по кожному автомобілю.

Навчає професійному детейлінгу та допомагає у відкритті студій та подальшому їх розвитку.
Якість роботи підтверджена
міжнародними сертифікатами
Відгуки наших клієнтів
з послуги полірування авто у Львові
Денис Прилуцький
Звернувся в четвер зранку, щоб вкрити машину рідким склом. Додатково вирішив обробити усі стекла покриттям "антидощ". Наступного вечора п'ятниці машина вже була готова (зроблено: мийка парою до та після полірування, полірування, обробка рідким склом та "антидощем"), але забирав в суботу зранку. Коли вигнав машину на вулицю (а погода, як на заказ, була дуже сонячна) - не міг відірвати від неї очей! Результат просто вражаючий! Навіть коли забирав нову з салону - вона так не сяяла :) Дуже раджу всім, хто дбає про вигляд свого авто, - звертайтесь тільки сюди. Тут працюють дійсно майстри своєї справи. Ви будете дуже задоволені!
Олександра Вакуліч
Рекомендую!

Замовляла хічистку салону з реставрацією сидінь (після попередніх горе-детейлерів) та зовнішній детейлінг. Результат - вище всяких похвал - ні пилинки ні смітинки - ідеально чиста машина ( ви насправді здивуєтесь як вона зміниться, особливо світлий салон) та чудова реставрація зіпсованих сидинь - вони нові, виглядають саме так!)
Кузов теж відполірували та покрили, ні царапки чи сколів. Блищить краще ніж з салону))

Однозначно рекомендую! Професіонали своєї справи, вартість - цілком адекватна такого рівня послугам (за майже таку ж суму в «колєг» мені залишили порохи та зіпсували сидіння) - тут переробили все і відновили до стану нової машини!
Дуже задоволена🔥
Андрій Філіпський
Хлопці справжні профі своєї справи. Підняли з колін салон мого вольво. Шкіра, я щойно з автосалону! Рекомендую всім!!! І крім того машина зовні блистить, соколів не видно, а професійний захист берегтиме блиск рік часу!
Контакти
Для запису на консультацію та по будь-яким запитанням дзвоніть нам по телефону
+38(093) 5356767
Контакти
+38 (093) 5356767
Viber, Whatsapp, Telegram
imperial.garage.lviv@gmail.com
Адреса
Зелена 253, Львів
Як добратись
Ми знаходимось поряд з кільцем ДСК, навпроти авторинку "Зелене Коло"

©IMPERIAL GARAGE
ТОВАРНИЙ ЗНАК ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІТелефон
Ваше імя