Захист Нового Автомобіля
Як зробити так, щоб при покупці авто, можна було не турбуватися про те, що вже найближчим часом на зовнішньому вигляді можуть з'явитись потертості/сколи/плями, які щодня псують естетичну привабливість машини.
У нас для вас є готові комплекси по захисту!
Всі комплекси давно перевірені часом з 2012 року, розроблені з урахуванням всіх побажань наших клієнтів та класу автомобіля


Що ж ми рекомендуємо ?

 • Антигравійна плівка на зони ризику - від сколів та легких дтп;
 • Нанокераміка для кузова - від бруду, вигорання, бітуму та агресивної хімії;
 • Нанокераміка для вікон - від бруду, дощу та наморозів;
 • Нанокераміка для дисків - від бруду, гальмівної стружки та агресивної хімії;
 • Захист шкіри - від бруду, прокрасів джинсів/одягу, пересихання
 • Захист пластику - від бруду, важких забруднень + антистатика;
 • Захист екранів/моніторів - від механічних пошкоджень
 • Захист декоративних вставок - від подряпин та хімії


Ми завжди рекомендуємо захищати свої авто ОДРАЗУ після покупки, завжди проведемо індивідуальний аналіз та підберемо для Вас найкраще!!!!!
Антигравійна плівка Львів

Основним і найбільш надійним заходом стане захист автомобіля антигравійною плівкою.

Антигравійна плівка – це спеціальне поліуретанове покриття, яке наноситься безпосередньо на кузов автомобіля. Вона захищає ЛКП від механічних впливів, не змінює заводський колір та зовнішній вигляд машини.

Антигравійна плівка має цілу низку переваг:

- Підходить для нанесення на будь-які частини кузова. Зазвичай нею покривають основні зони ризику такі як капот, бампер, пороги, ділянки під ручками, дзеркала, а також крила та оптику;

- Не змінює колір кузова та яскравість фар. Прозора антигравійна плівка має високу світлопроникність, тому практично непомітна на автомобілі. З іншого боку, вона зберігає яскравість оптики машини;

- Захищає навіть від пошкоджень при невеликих ДТП. Поліуретанова плівка високої міцності (товщиною 200 мкм) здатна запобігти появі подряпин навіть у випадках незначного контакту з кузовом іншого автомобіля, гілками, огорожами та ключами в руках недоброзичливця;

- Захищає від агресивних зовнішніх дій. Незалежно від погоди за вікном чи кількості реагенту в сніговій «каші» на дорогах, лакофарбове покриття під плівкою залишиться недоторканим;

- Спрощує мийку. Будь-які забруднення – включаючи прилиплі комахи або сліди пташиного посліду – легко видаляються з поверхні автомобіля.
Нанесення керамічного захисту на автомобіль

До категорії захисних покриттів належать і керамічні види. Безумовно, кераміка не зможе на 100% убезпечити від сильних подряпин і сколів, проте в зимовий час виступатиме як захист від хімічних реагентів, а влітку — від смоли, бітуму та смоли з дерев. Справа в тому, що керамічні склади не вступають у хімічні реакції з іншими речовинами, що захищає лакофарбове покриття від будь-якої хімії.

Кераміка може бути нанесена на плівку, у результаті значною мірою полегшується процес миття. Крім того, гідрофобність складу, захищає автомобіль від забруднень, в результаті чого його потрібно буде мити набагато рідше.

Основні переваги керамічного покриття :
- збільшення твердості лакофарбового покриття, як наслідок зменьшення появи "павутинок" після мийок;
- самоочисні властивості або гідрофоб;
- насичення кольору та захист від вигорання;
- захист від хімії та інших важких забрудників (бітуму, пташиного посліду, смоли з дерев);
- не змивається хімією та тримається на авто від 3 і понад 7 років в залежності від покриття.


Захист інтер'єру автомобіля


Якщо Ви купили автомобіль з білим або світлим салоном, то перше, що варто зробити - потурбуватися про його захист. Йдеться навіть не про бруд, а про Ваш одяг, який навіть після однієї поїздки може залишити свої сліди на білому кріслі.

Наші фахівці пропонують захистити шкіру та тканини салону за допомогою спеціальних покриттів, які, як і кераміка для кузова, є стійким до будь-яких хімікатів. При цьому, якісне захисне покриття, яке використовує наша детейлінг студія не змінює структуру тканини та шкіри, тому на дотик матеріали залишатимуться такими ж приємними.

Якщо йдеться про темні салони, то тут питання вирішується ще простіше. Безумовно, питання захисту чорного салону автовласників хвилює не особливо, проте, щоб догляд був більш простим, за допомогою захисту шкіри та тканини захисним покриттям, можна буде легко прибрати з поверхні будь-яку пролиту рідину
Захист екранів та моніторів у салоні автомобіля

Екран, консоль і глянцеві вставки в салоні - те, що викликає приємні емоції у водія та пасажирів і тішить око. Однак так триває до того моменту, коли на покриттях не починають з'являтися подряпини (як показує досвід багатьох автовласників, відбувається це досить швидко).

Спеціально для того, щоб запобігти подібним ситуаціям, наша детейлінг студія пропонує ексклюзивну послугу — захист екранів - захисним склом (аналогічним як ви захищаєте нові телефони). Ця послуга не має нічого спільного з «пультом у целофані», при цьому, після нанесення плівки, працездатність сенсорних екранів залишається незмінною.
А також захист консолей та глянцевих поверхонь за допомогою антигравійної плівки. Поліуретанова плівка захистить поверхню консолі від ключів або телефону, що впали на неї (після контакту на плівці не залишиться подряпин, а якщо і залишаться, то їх можна буде з легкістю усунути за допомогою нагрівання поверхні).Вам не подобається те, що на екрані у салоні постійно залишаються відбитки? Будьте певні, із плівкою Ви забудете про них. Ваш екран завжди матиме чистий та привабливий зовнішній вигляд!

Захист дисків

Щоб зберегти на більший термін чудовий вид коліс, ми пропонуємо захисне покриття для дисків Вашого автомобіля. Це спеціальне жаростійке нанокерамічне покриття.

Воно не просто додає більшого насичення кольору, на оброблених дисках стружка з гальмівних колодок залишається на захисному покритті не проникаючи в лак. Брудо- і водовідштовхуючі властивості препарату дозволяють легко і швидко очищати диски – достатньо просто сполоснути водою. У дощову погоду, на швидкості, диски будуть самоочищатися.

Телефон
Ваше імя
Интерес пользователей к различным видам благотворительности меняется в зависимости от возраста. Помощь только деньгами характерна для наиболее экономически активных пользователей в возрасте 25-34 лет и в возрасте 35-44 лет. Только делом чаще помогают молодые люди в возрасте 18-24, чем люди старшего возраста. Формы выражения благотворительной деятельности:

 • передача знаний и умений
 • передача денег, еды или имущества
 • бескорыстное выполнение работ или оказание услуг
 • иная поддержка
Термин «блог» был придуман Йорном Баргером в1997 году. Короткую форму слова «блог» придумал Питер Мерхольц. Эван Уильямс из Pyra Labs использовал «блог» как существительное и глагол. «To blog», означало «изменить свой блог или отправить на свой блог»). Это привело к созданию термина «блогер». В Pyra Labs был создан Blogger.com, что привело к популяризации блогерства.
16 МАРТА / 2018

Автор: Мария Ланина
Фотография: Unspalsh
По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом:

E-mail: hello@company.com
Телефон: +123 466 567 78
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc